HURÁ DO ŠKOLKY

Od pondělí 23.8.201 se vracíme do školky po prázdninách v normálním provozu. 6:30-16:30.

Pozor! I nadále platí přísná pravidla v dodržování hygieny a do školy smí docházet pouze děti, které jsou zdravé. Kašel a rýma není projev zdravého organismu. Dětem se ve škole nepodávají žádné léky na doléčení apod. Nenoste potvrzení o zdravotním stavu dítěte od lékaře. Voďte děti jen zdravé !!! Ve školce nemůže být dítě v rekonvalescenci, takové dítě musí zůstat doma a doléčit se. Jinak onemocní opět a daleko závažněji, protože bylo oslabené. I my potřebujeme chodit do práce, ve které je pro nás bezpečno. Děkujeme.

Pravidla nošení roušek – ZUŠ Opava, p.o.
3R
I nadále platí pravidlo 3R – dezinfekce rukou, rozestupy a rodiče vstupují do školy v respirátoru či nanoroušce. Rodiče si při vstupu do MŠ dezinfikují ruce.

Napsat komentář